REGISTRACE K TESTOVÁNÍ JE UKONČENA
Produkt je už na cestě k testerkám. Pokud se chcete zapojit do dalšího testování sledujte naše sociální sítě. #testujhumer #humercz

Staňte se Humer testerem!

Přihlaste se do testování 100% přírodního Spreje do krku, který ulevuje od bolesti, chrání povrch krku před vysycháním a podrážděním.

Co pro získání produktu k testování udělat?

Výsledky testování

Vyhlašujeme soutěž o nejhezčí fotku testovaného produktu!

Vyhrajte balíček nejoblíbenějších HUMER produktů. Do soutěže budete automaticky zařazeni nahráním fotografie testovaného produktu.

Vložit recenzi testovaného produktu

Vše
Prevence
Rýma a sinusitida
Bolest v krku
Alergie

Pastilky Vendula J.

Děkuji moc za možnost testování přípravku HUmer Faryngitida. Pastilky mě velmi mile překvapily opravdu dobře pomáhají pří bolesti v krku. Mají přijemnou chuť po medu a citronu.Další velké plus je že jsou bez cukru a můžou je děti od 6 let.U nás v lékarníčce budou mít své místo

Pastilky Lucie V.

Výborná chuť, nejsou příliš veliké, pro někoho kdo nemá rád pastelky jsou akorad (manžel). Moc nám doma pomohli.

Pastilky Irena K.

Pastilky Humer Faryngitida velice doporučuji. Mají příjemnou medovou chuť a velice mi pomáhají při suchosti v ústech a krku.

Pastilky Jana H.

Pastilky jsou chutné, trochu mě škrábalo v krku a tak jsem na to hned použila pastilky Humer. Mírná bolest díky nim velmi rychle vymizela a už se nevrátila. Kocour nám zrovna ochraptěl a tak říkal: škoda, že takové skvělé pastilky nejsou dostupné i pro mne, to by bylo hned po problému...

Pastilky Andrea J.

Pastilky mají příjemnou chuť, dobře se rozpouštějí v ústech a hlavně pomáhají od škrábání v krku. Jsem s nimi spokojená.

Pastilky Jaroslava .

Pastilky jsou super, teď na podzim se nám opravdu hodili Podle manžela mají příjemnou chuť a bylo znát, že se mu ulevilo a v krku ho tolik nepálilo a omezil se i chrapot. Škoda, že jsem je nemohla vyzkoušet i já. Mám alergii na med, tak jsem se opravdu bála. Jinak super.

Pastilky Věra H.

Pastilky HUMER jsme rádi doma otestovali. V tomhle počasí mě často trápí škrábání v krku a bojím se vždycky někam jít, protože mě to nutí na kašlání. Po pastilkách mi bylo vždycky líp. Ochutnal je i manžel, jelikož nemá rád mentol, tak si pastilky HUMER chválil Maji příjemnou chuť a není v nich cít.

Pastilky Václav D.

Pastilky mi pomohly od bolesti krku a překvapily mě příjemnou medovou chutí. Vyzkoušeli jsme je již celá rodina a všichni si je chválí.

Pastilky Monika T.

Pastilky mi chuťově vyhovují, protože jsou s příchutí medu a citronu a krku opravdu ulevily. Překvapilo mě, že jsou pastilky gumové, což je příjemná změna oproti tvrdým cucacím pastilkám a rozpustí se celkem rychle Pastilky se mi osvědčily, za sebe můžu doporučit a jsou vhodné i pro děti od 6 let